sobota, 8 czerwca 2019

Noc Uwielbienia 2019

Już po raz siódmy wspieramy Noc Uwielbienia w Burkina Faso! :-) To dzięki Wam drodzy ofiarodawcy, mamy możliwość wspierać chrześcijańskie wydarzenia w tym kraju. 

W tym roku sytuacja jest nieco wyjątkowa. Ze względów bezpieczeństwa, nie podajemy do wiadomości daty Nocy Uwielbienia, ani jej miejsca. Odbędzie się niedługo, proszę, dołączcie do nas w modlitwach. Niech Pan Bóg dotyka serc ludzi, którzy przyjdą, by razem Go wielbić. Prośmy również o to, by zapraszani przyjęli zaproszenie i mogli w spokoju słuchać Bożego Słowa. 
Jak i w poprzednich edycjach Nocy Uwielbienia, tak i podczas tego wydarzenia, dla każdego uczestnika przewidziany jest posiłek (to okres, kiedy ciężko jest o pożywienie, dlatego posiłek jest również wymierną pomocą dla każdego uczestnika). 

Módlcie się o bezpieczeństwo, zarówno podczas przygotowań jak i podczas samej Nocy Uwielbienia. Podjęte zostaną odpowiednie środki bezpieczeństwa, ale to Bóg jest tym, który może zapewnić pełne bezpieczeństwo każdemu z uczestników. Niech to będzie Noc pełna uwielbienia dla Boga, wypełniona pokojem i w pełni bezpieczna!

Dziękuję już teraz za Wasze modlitwy i obiecuję - już po, podzielę się z Wami wszystkimi szczegółami! 

Jak miłe są na górach nogi tego, który zwiastuje radosną wieść,
który ogłasza pokój, który zwiastuje dobro, który ogłasza zbawienie,
który mówi do Syjonu: Twój Bóg jest królem.
Izajasz 52:7
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza