czwartek, 20 czerwca 2019

Zaproszenie TE 2019

Tegoroczny Tydzień Ewangelizacyjny odbędzie się po raz 70-ty! Niesamowite, że przez tak wiele lat, pomimo różnej sytuacji politycznej, czy gospodarczej, TE odbywał się. Pan Bóg przez wiele lat działał i wierzę, nadal będzie działał w sercach ludzi poprzez seminaria, warsztaty, ewangelizacje. Dla mnie osobiście Dzięgielów to miejsce szczególne :-) 
Projekt Pomoc dla Afryki także w tym roku będzie obecny na TE. W niedzielę 30 czerwca będę miała możliwość poprowadzić seminarium zatytułowane "Uciekają, by żyć", w trakcie którego postaram się opowiedzieć o obecnej sytuacji w Burkina Faso, skupiając się również na mieszkańcach Pobe Mengao, których wspieramy od 2007 roku. 
Dodatkowo, od poniedziałku do soboty, każdego popołudnia, cztery różne osoby poprowadzą warsztaty dla młodzieży i osób dorosłych, podczas których będzie można nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, a dochód z warsztatów przeznaczymy na pomoc mieszkańcom BF. Na warsztaty obowiązują zapisy (15 miejsc na każde z nich), zapisy w rejestracji - szczegóły na stronie TE. Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana jakimś konkretnym tematem, śpiesz się, bo liczba miejsc jest ograniczona! :-)
Tradycyjnie, w czasie całego TE można będzie nas odwiedzić na stoisku, zakupić różne materiały z Burkina Faso (mamy nowości!) czy też porozmawiać. 

Oprócz projektu Pomoc dla Afryki, tegoroczny TE jest pełen niesamowitych seminariów, warsztatów i spotkań ewangelizacyjnych. Zapraszam serdecznie - obojętnie, czy będzie to dla Ciebie pierwszy raz, 30-sty czy 70-sty, przyjedź, skorzystaj i wróć do domu z nową perspektywą dla swojego życia! 
Pora deszczowa, Burkina Faso

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza