wtorek, 6 maja 2014

Lato :)

Już niedługo lato! A wraz z nim wakacje dla uczniów i studentów :) Ludzie pracujący, do których również należę, pocieszają się myślą urlopu i odpoczynku. Ale czy lato to tylko okres odpoczynku? Niekoniecznie!
Początek lipca dla wielu z nas będzie czasem wspaniałym ale i wyczerpującym. Dlaczego...? Ponieważ odbywa się kolejny, już 65 Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie, na który serdecznie Cię zapraszam. Oprócz bardzo ciekawych i inspirujących seminariów, wykładów, ewangelizacji czy koncertów z przesłaniem możesz wziąć również udział w ciekawych warsztatach, które właśnie przygotowujemy :) 
Całe wydarzenie jest skierowane do ludzi w każdym wieku, od najmłodszych do najstarszych, każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz nie tylko sam siebie zbudować, możesz również 'podzielić się sobą' z innymi. W jaki sposób? Angażując się jako wolontariusz na tegorocznym TE. Pracy jest dużo i dzięki Twojemu zaangażowaniu się, ten czas może okazać się czasem szczególnym, może przełomowym dla jakiejś osoby. 
Wiem, że każdy z nas jest uzdolniony w różnych dziedzinach, zachęcam Cię więc do zapoznania się z ofertą dla wolontariuszy podczas tegorocznego Tygodnia Ewangelizacyjnego, którą znajdziesz TU!
A tymczasem zamieszczam zdjęcie z zeszłorocznego TED, w którym uczestniczył Saturnin Ouedraogo z Burkina Faso. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza