wtorek, 26 marca 2019

Zaproszenie

Tak, tak, wiem, rzadko zapraszam. Ale dzisiaj chciałabym zrobić wyjątek i zaprosić Cię na niezwykłe wydarzenie. Nie jest to wyjazd do Burkina Faso... Jednak jest to również coś, co może zmienić Twoje życie!
Chciałabym zaprosić Cię na konferencję ZOOM+2019. To niesamowita konferencja, w której miałam już możliwość uczestniczyć. Również w tym roku organizatorzy dali z siebie wszystko a rezultat ich pracy będziesz mógł/ mogła podziwiać w Warszawie, 2-5 maja tego roku. 
Wiem, że być może słowo "konferencja" kojarzy Ci się z nudnymi wykładami, duszną salą, ukradkowym ziewaniem... Nic bardziej mylnego! Konferencja ZOOM+ to niezwykle dynamiczne wykłady, warsztaty i indywidualne rozmowy. To czas, by spojrzeć na świat i zobaczyć go w nowej perspektywie. To także możliwość, by rozwijać swoje powołanie. Czas dla Ciebie i dla Boga, w centrum Warszawy, wśród chrześcijan różnych denominacji z całej Europy.


Goście konferencji to towarzystwo międzynarodowe - od Polaków począwszy, z naszego podwórka, poprzez tych, którzy mieszkają dość daleko (Etiopia), po gości z Anglii, Węgier czy też... Papui Nowej Gwinei. Oprócz wykładów i seminariów w trakcie całej konferencji jest czas na wizytę w Globalnej Wiosce. To miejsce, gdzie różne organizacje misyjne prezentują swoje działania. Można porozmawiać z przedstawicielami, misjonarzami, dowiedzieć się więcej, zastanowić, może to coś właśnie dla Ciebie? 

Już słyszę, jak mówisz: Misja? To nie dla mnie. Nie chcę wyjeżdżać. 
Nie ma problemu! Konferencja pozwala Ci spojrzeć na to co dzieje się na świecie, poznać różne formy służby, ale przede wszystkim pozwoli Ci spędzić czas z Bogiem. Mieszkając w Polsce możesz Mu służyć w niesamowity sposób, tak jak w każdym innym miejscu na ziemi. Pytanie tylko czy na to się odważysz? 

Nie czekaj, zapisz się już dziś. 
Do zobaczenia w Warszawie!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza