piątek, 13 maja 2016

Prośba o modlitwę

Wczoraj otrzymałam prośbę modlitewną, którą z Wami się dzielę. Saturnin (był w Polsce na Tygodniu Ewangelizacyjnym w 2013 roku) przebywa obecnie w szpitalu w Ouagadougou. Przedwczoraj, po utracie przytomności został przewieziony do szpitala w Kaya, a następnie do szpitala w stolicy. Dotychczasowe badania nie wykazały żadnych poważnych chorób, jedynie bardzo ogromne wyczerpanie organizmu i zmęczenie. 
Saturnin jest prefektem oraz pastorem jednego ze zborów w TOUGOURI. Praca na stanowisku prefekta nie jest łatwa, dodatkowe obowiązki wynikające z bycia pastorem również nie pomagają w odpoczynku. Do tego dołożyć trzeba warunki klimatyczne, dostęp do wody i żywności.
Każdy z nas wie, jak trudno znaleźć równowagę między pracą a odpoczynkiem. Czasami chcemy robić więcej niż jest to możliwe, co może doprowadzić do wypalenia zawodowego oraz do różnych chorób. Proszę Was o modlitwę za Saturninem - by wrócił do sił i zdrowia, módlcie się również o to, by umiał w swoim życiu znaleźć czas na odpoczynek. 

E-kartka pobrana ze strony http://www.crosscards.com/


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza