czwartek, 3 lipca 2014

Przygotowania do wyjazdu

W ostatnim czasie wiele się dzieje... Zabiera to niestety dużo czasu, a konsekwencją tego jest brak wpisów na blogu :( Już niedługo - w sobotę rozkładamy namiot "Pomoc dla Afryki" w Dzięgielowie. W trakcie TE będzie można nas tam spotkać, by porozmawiać o tym co dzieje się obecnie w Burkina Faso oraz o naszych przygotowaniach do wyjazdu. 
Mamy już bilety, za nami również szczepienia, które są konieczne, by wjechać do tego kraju. Musimy jeszcze wybrać leki przeciw malarii, zakupić wizę oraz przygotować nasze bagaże. Jak zawsze, chcielibyśmy zabrać w naszych bagażach pomoc dla mieszkańców Pobe Mengao. W związku z tym, że podczas prelekcji w szkołach w Katowicach udało nam się zebrać wystarczająco ilość materiałów szkolnych, zachęcam do przekazania innych materiałów - np medycznych, lub środków finansowych na te materiały. 
Co można przekazać? Bandaże, gazę jałową, rękawiczki jednorazowe, jodynę, witaminy musujące. Wszystkie rzeczy muszą być nowe i posiadać dłuższą datę ważności. 
Będziemy wdzięczni za każdą pomoc z Waszej strony! :)
Jeśli jednak nie wiesz, co dokładnie kupić, ani ile bagażu jesteśmy w stanie zmieścić, a Pan Bóg kładzie Ci na serce mieszkańców Pobe Mengao, możesz przekazać środki finansowe, które zostaną zużyte podczas naszego wyjazdu! 
Poniżej podaję dane do przelewu:
Bank Spółdzielczy w Cieszynie 66 8113 0007 2001 0003 9909 0002 w polu tytułem wpisać „darowizna – wyjazd Afryka”.
Za wszelki dar i pomoc - serdecznie dziękujemy! :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza