środa, 13 stycznia 2016

Noworocznie

Pewnie niektórzy z Was już zapomnieli, więc pozwolę sobie przypomnieć, że całkiem niedawno rozpoczęliśmy nowy rok. Życzę Wam, moi drodzy czytelnicy, wszystkiego najlepszego w 2016 roku! Niech Pan Bóg prowadzi Was w każdym dniu tego roku, a także otwiera Wasze oczy, uszy i serca na potrzeby innych.
Dla mnie osobiście zmiana roku kalendarzowego przyniosła nie tylko zmianę daty, którą wypisuję na dokumentach i widzę w kalendarzu. Od grudnia mieszkam w Trydencie we Włoszech. Moja praca zawodowa zaprowadziła mnie do tego pięknego, górskiego miasteczka. Obecnie przystosowuję się do ‘włoskiego’ życia, innej kultury, języka, zwyczajów. I chociaż Włochy nie są tak daleko od nas, są w Europie, to i tak nie omijają mnie zaskoczenia kulturowe.

Pewnie zadajecie sobie pytanie, czy to coś zmienia? Oczywiście, zmienia się dużo, ale jedno pozostaje bez zmian – moje serce nadal jest poruszone tym, jak żyją ludzie w Burkina Faso i nadal jestem zaangażowana w pomoc mieszkańcom tego kraju!
W ostatnim czasie dużo myślimy nad tym, jak dalej prowadzić pomoc dla mieszkańców Pobe Menago. Wierzę, że już wkrótce przedstawimy Wam nowe pomysły. A może macie jakiś pomysł i chcecie się z nim podzielić?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza